MÖBLER / Bord / Skrivbord 5326394
nr 532 6394
Skrivbord
England, längd: 136, djup: 75, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 juli 2008
kl 16:21:41
1.500 kr
900 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.600 kr